2022.04.19. Mérlegképes könyvelőt keresünk
Munkavégzés helye: Csömör (M0 XVI. kerületi oldalán, Örs vezér téri HÉV megálló sétatávolságban)
Munkaidő: napi 8 óra, megállapodás alapján részmunkaidő is szóba jöhet
Munkabér: megállapodás szerint
Pénzügyi csoportunkba könyvelő kollégát keresünk azonnali kezdéssel egy közhasznú alapítvány gazdasági eseményeinek könyveléséhez. Az alapítvány fogyatékos embereknek biztosít lakhatást (támogatott lakhatás, fogyatékos emberek ápoló-gondozó otthona), nappali ellátást.

Feladatok:
• Teljes körű könyvelés (szállító és vevő számlák, egyéb követelések, kötelezettségek, bank, pénztár, időbeli elhatárolások, könyvelése, tárgyi eszköz nyilvántartás vezetése)
• Főkönyvi számlák analitikus egyeztetése,
• Költség elszámolásokkal kapcsolatos feladatok ellátása
• Támogatások, pályázati források elkülönített nyilvántartása
• Közreműködés a havi, éves zárásokban,
• Adóbevallások (havi, negyedéves, éves) elkészítése
• Közreműködés a beszámolók, adatszolgáltatások összeállításában,
• Bérszámfejtő és pénzügyes kollegával együttműködés,
• Gazdasági vezető támogatása
• Kapcsolattartás, egyeztetés az ügyfelekkel, hatóságokkal, könyvvizsgálóval.

Az álláshoz tartozó elvárások:
• Teljes körű könyvelésben szerzett tapasztalat
• Mérlegképes könyvelő képesítés
• 1-3 év szakmai tapasztalat
• Precíz, gyors munkavégzés, önállóság, nyitottság
• Kiváló probléma-felismerő és megoldó készség
• Magabiztos számítógépes ismeretek (MS Office magas szintű ismerete)
• Munkakörhöz kapcsolódó számviteli és adó szabályok naprakész ismerete
• Jó kommunikációs képesség

Amit kínálunk:
• Hosszú távú, biztos, sokoldalú, családbarát munkalehetőség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
• Armada könyvelőprogram ismerete
• Regisztrált mérlegképes könyvelő képesítés
• Nonprofit területen szerzett tapasztalat
• Bérszámfejtő és tb ügyintézői végzettség
• Pályázatok elszámolásában szerzett tapasztalat

Fizetési igény megjelölésével szakmai önéletrajz és a végzettséget igazoló dokumentumok megküldésével a gazdig@egyenloeselyekert.hu e-mail címre.
Az önéletrajz elektronikus úton történő megküldésével a pályázó kifejezetten hozzájárul ahhoz, hogy a szervezet a pályázónak az önéletrajzban feltüntetett személyes adatait kizárólag a pályázattal összefüggésben (az esetleges munkaviszony létesítése esetén kötelező nyilvántartás) kezelje.