2022.04.19. – Tb ügyintéző kollégát keresünk a munkaügyi csoportunkba!

Cégünk akkreditált munkáltatóként megváltozott munkaképességű embereket foglalkoztat székhelyén és fióktelepein, közel 600 munkavállalónk van. Munkaügyi csoportunkba

Munkavégzés helye: Csömör (XVI. kerület mellett közvetlenül)
Munkaidő: részmunkaidő
Munkabér: megállapodás szerint
Munkakör betölthető: azonnal
Iskolai végzettség: legalább középfokú szakmai végzettség (bérszámfejtő –és TB ügyintéző)

Főbb feladatok:
• A munkaviszonnyal kapcsolatos munkaügyi- és TB ügyintézés, kifizetőhelyi feladatok ellátása
• Teljes körű bérszámfejtési feladatok ellátása
• Bérszámfejtéssel kapcsolatos adatszolgáltatások, kimutatások, adóbevallások, statisztikák, havi és éves jelentések készítése
• Főkönyvi feladások előkészítése
• Munkaviszony létesítésével, megszüntetésével kapcsolatos teljes körű ügyintézés
• Munkáltatói és egyéb igazolások kiállítása
• Munkaügyi nyilvántartások vezetése, letiltások kezelése
• Közreműködés a társaság működésével kapcsolatos egyéb adatszolgáltatások összeállításában
• Adategyeztetések
• Közreműködés a TB ellenőrzések lebonyolításában

Elvárás:
• TB kifizetőhelyen szerzett tapasztalat
• munkajogi ismeretek, jogszabályi környezet alapos ismerete
• precíz munkavégzés

Előny:
• BruNett szoftver ismerete

• szakmai önéletrajz,
• motivációs levél,
• szakmai végzettséget igazoló dokumentumok másolata.

A dokumentumokat pdf formátumban kérjük megküldeni Halmai Krisztina Diana cégvezető részére: palyazat@egyenloeselyekert.hu
Honlap: www.osszefogaskft.hu
A kiválasztott jelentkezőket állásinterjúra hívjuk be.
Az önéletrajz elektronikus úton történő megküldésével a pályázó kifejezetten hozzájárul ahhoz, hogy az alapítvány a pályázónak az önéletrajzban feltüntetett személyes adatait kizárólag a pályázattal összefüggésben (az esetleges munkaviszony létesítése esetén kötelező nyilvántartás) kezelje.